Co to jest Case Blaster©

Przeczytaj jak powstał projekt.

Słów kilka o projekcie Case Blaster©

Projekt CaseBlaster® to przenośne systemy nagłośnienia oparte o stylowe walizki z lat 40,50 i 60 tych ( najlepsze legendarne modele marek Samsonite, RAL, American Tourister, LV, oraz każdy ciekawy i nietypowy "case", nadający się do wykorzystania do budowy sprzętu audio ) oraz kultowe modele głośników z audiofilskich kolumn najlepszych japońskich producentów z lat 60,70 i 80

(Jesteśmy pasjonatami i znawcami sprzętu audio z lat 60,70 i 80 - więcej o nas   www.vintageaudio.pl - zajmujemy się takim sprzętem profesjonalnie jako jeden z wiodących sklepów w Polsce - Vintage Audio Shop, posiadamy także doświadczenie w budowie systemów nagłośnienia).

CaseBlaster® wykorzystuje to co najlepsze na szeroko rozumianym rynku audio - bezkompromisową jakość brzmienia uzyskiwaną z bardzo dobrych  głośników w historii sprzętu audio, najnowocześniejszą współczesną elektronikę, oraz bardzo pojemne i wydajne żelowe i litowo-jonowe akumulatory. Każdy CaseBlaster® jest wyposażony w szereg złącz - oprócz standardowych profesjonalnych estradowych wejść typu jack 6,3 mm, wyposażyliśmy nasze systemy w możliwość ładowania wszystkich współczesnych urządzeń tj. smartphone, mp3, aparaty cyfrowe itp. - każdy CaseBlaster® może służyć jako tzw. power bank do awaryjnego zasilania różnych urządzeń elektronicznych  w terenie. Każdy CaseBlaster®   ma możliwość regulacji barwy brzmienia TREBLE, BAS oraz opcjonalnie możliwość przesyłania sygnału za pośrednictwem Bluetooth ( w rozwiązaniach profesjonalnych preferuje się przesyłanie sygnału kablem ze względu na mniejsze ryzyko interferencji i zakłóceń - nasze sound systemy są w pełni ekranowane i zabezpieczone przed zakłóceniami, używamy tylko profesjonalnych i bardzo trwałych złącz i podzespołów ). 

Pomysł powstał bo produkowane obecnie przenośne urządzenia, brzmią nijako, są generalnie nie najlepszej jakości, i charakteryzują się krótkim czasem pracy na bateriach. Nasze "sound systemy" CaseBlaster® charakteryzują się niesamowitym brzmieniem, o "audiofilskich" w porównaniu z masową światową produkcją parametrach (dostępne na rynku przenośne systemy w większości przypadków mają małą moc, słabe brzmienie i stosunkowo krótki czas pracy na akumulatorach, jakość użytych materiałów pozostawia także wiele do życzenia - królują tandetne plastiki ). CaseBlater®-y - zapewniają dużą moc - min 100 W do 250 W ( możliwość nagłośnienia niedużych imprez plenerowych - robiliśmy to wiele razy - różnego rodzaju pokazy, eventy, tangowe milongi, dj-skie sety pod gołym niebem itp.)  mobilność i pracę bez zasilania od 16 h do 30 h. Nasze hasła brzmią "Weź ze sobą nagłośnienie", "Twoja muzyka tam gdzie Ty".

Każdy CaseBlaster® jest starannie i indywidualnie zaprojektowany pod kątem designu, mocy, funkcjonalności i mocy - każdy jest inny i niepowtarzalny - tak jak jego przyszły właściciel - taka przyświecała nam idea. Nasz sprzęt objęty jest 2 letnią gwarancją i bezpłatną opieką serwisową.